Przejdź do treści

Outsourcing

outside resource using

Pojęcie outsourcingu oznacza oddelegowanie zadań przedsiębiorstwa zewnętrznej firmie. Outsourcing pozwala na odciążenie firmy z danych obowiązków oraz na przekazanie zadań firmie o lepszych kompetencjach w danej dziedzinie. 

Powody stosowania outsourcingu:

 • obniżenie kosztów – tania reklama w Internecie
 • koncentracja na najważniejszych celach przedsiębiorstwa – oddanie podwykonawcy obowiązków, które są konieczne, a w których się nie specjalizujemy
 • zdobycie informacji typu kontakty czy technologia, których firma zlecająca nie posiada
 • ograniczenie ryzyka
 • bardziej efektywna kontrola operacji – skuteczna reklama w Internecie
 • zwiększenie skalowalności – użycie odpowiedniej siły roboczej do konkretnych zleceń bez budowania własnego zespołu

 

Po zapoznaniu się z Państwa firmą przeprowadzimy analizę potrzeb. Informacje te wykorzystamy do odpowiedniej strategii outsourcingu. Skupimy się na najbardziej istotnych problemach.

Outsourcing w KONTAKT MARKETING zawiera

Kompleksowe wsparcie marketingowe!

Polepszanie wizerunku i dobrych relacji z klientami.

Wsparcie strategiczne przedsiębiorstwa.

Przeprowadzimy skuteczną kampanię mailingową. Wyślemy wiele wiadomości e-maili do odpowiednich branż z wizytówką Państwa firmy. Skuteczność jest skorelowana z dopasowaniem branż oraz z ich popytem. Estymacja na podstawie wcześniejszych wysyłek daje skuteczność potwierdzonych zgód na relacje handlowe w zakresie od 0,1% do 1% z losowymi wyjątkami.

Skuteczna reklama w Internecie

Stworzymy odpowiedni plan marketingowy zachęcający do wejścia na stronę internetową Państwa firmy. Dzięki temu osoby odwiedzające stronę będą mogły zapoznać się z ofertą Państwa firmy i skorzystać z niej.

Jak pozyskać pierwszych klientów na swoją stronę internetową?

Pozycjonowanie czyli SEO to długotrwałe działanie, które polega na wzmocnieniu pozycji Państwa strony www w wyszukiwarce Google. Im wyższa pozycja tym większy ruch na stronie, a zatem większa szansa na zainteresowanego klienta Państwa usługą. Dzięki temu firma będzie bardziej rozpoznawalna, zatem zostaną zwiększone zyski w Państwa firmie. Pozycjonowanie wymaga czasu i odpowiedniej, często aktualizowanej wiedzy. Nieumiejętne i zbyt intensywne użycie metod pozycjonowania może spowodować zablokowaniem strony w wyszukiwarce Google, dlatego potrzeba pełnej ostrożności przy takich działaniach, gdyż firma bez Google praktycznie nie jest konkurencyjna.

 

W ramach współpracy długofalowej oferujemy usprawnienie pewnych procesów panujących w biznesie. Usprawnienia te mogą dotyczyć:

 • Zorganizowania tańszej dostawy materiałów/surowców do Państwa firmy.
 • Stworzenia aplikacji czy prostszych systemów informatycznych typu systemy magazynowe.
 • Wszelkiej optymalizacji logistycznej.
 • Wielu innych zadań (w zależności od rodzaju biznesu) potrzebnych, aby Państwa firma funkcjonowała jeszcze sprawniej.
 • Tania i skuteczna reklama w Internecie.
Współpracuj B2B

Wizerunek firmy

Jednym z podstawowych założeń Kontakt Marketing jest dbanie o wspólne interesy oraz sprawy związane z jakością usług.

Podczas wstępnego wywiadu poprzedzającego rozpoczęcie współpracy poruszymy kwestie związane z wizerunkiem zewnętrznym i wewnętrznym Państwa firmy, kontrolą jakości usługi, obsługą klienta, zasadami BHP oraz opisem funkcjonowania firmy w Internecie, który powinien spełniać odpowiednie wymogi marketingowe. Są to procedury niezbędne do zachowania spójności oraz dynamiki rozwoju i współpracy!
Dodatkowym wymogiem jest zgoda firmy na udostępnianie jej na potrzeby marketingu.

Jakim być dla klientów

Zapraszamy do sprawdzenia jak skutecznie działają kampanie mailingowe dla współpracy B2B