...
Przejdź do treści

Realizacje usług marketingowych

Jak pozyskać klienta w 2022 roku? Jak widać można to wykonać za pomocą wypozycjonowanej strony internetowej.

W celu pozyskania klientów na usługi budowlane firmy Multi-Tech stworzona została strona internetowa wraz z optymalizacją techniczną pod kątem wyszukiwarek w Google.

https://multitech.waw.pl

screen

W pierwszym etapie pozycjonowania zostały
odpowiednio dobrane słowa kluczowe pod każdą podstronę, po to aby odpowiedni klienci trafili na to czego dokładnie szukają. Niepoprawne wpisanie lub brak wpisania fraz kluczowych na podstronach skazuje stronę na przepalenie budżetu i marnotrawstwo.

Podczas konsultacji z klientem uzgodnione zostało stałe dostarczanie zdjęć z zakresu usług klienta. Klient zgodził się na samodzielne dodawanie zdjęć na profil swojej firmy na Instagramie.

https://www.instagram.com/multi_tech_warszawa/

Stworzony został Fanpage na platformie Facebook. Służy on głównie do dodawania płatnych reklam oraz do komunikacji z klientami.

https://www.facebook.com/MultiTechWarszawa/

Wyżej wymienione działania spowodowały wzrost zainteresowania klientów firmą Multi-Tech.

Uzyskano uwagę 47 konkretnych klientów którzy byli zainteresowani usługą. Z usługi skorzystało przynajmniej trzech klientów w momencie trwania działań marketingowych. Właściciel firmy nie dostarczył informacji o pozostałych klientach.

Wynik zadowalający dla firmy budowlanej
Wyniki marketingowe filmy budowlanej

Jak tanio pozyskać klienta

Wejścia na stronę www pochodziły od osób, które szukały usług firmy budowlanej. Ilość wejść na stronę była odpowiednia do potrzeb przedsiębiorstwa – nie obciążała właściciela firmy nadmiernymi połączniami telefonicznymi z jego klientami, a zarazem dała się wyszukać klientom, którzy tej usługi potrzebowali. W każdej chwili można było zwiększyć ilość wejść poprzez stworzenie dodatkowej reklamy oraz pozycjonowanie, lecz nie było aż takiej potrzeby. Dzięki temu przedsiębiorstwo nie ponosiło dodatkowych kosztów.

Współpraca z tą firmą dawała dużą swobodę działania i dostęp do wewnętrznych spraw firmy, zdjęć, założeń pewnych cen oraz tego jak funkcjonuje. Dzięki temu było możliwe przeprowadzenie rzetelnej analizy oraz dały możliwość nie kolidowania informacji umieszczonych w internecie z informacjami od klienta. Jest to szczególnie istotne, gdyż jakikolwiek błąd w komunikacji z firmą może spowodować sporo kłopotów. Aby uniknąć takich sytuacji należy dokładnie przeprowadzić rozmowę o współpracy.

Współpraca przyniosła realny efekt dla przedsiębiorcy, lecz by była skuteczna wymaga pełnej współpracy i dostępu do wielu informacji o firmie. Im więcej takich informacji, tym większa szansa stworzenia dobrej strategii marketingowej, a zarazem obniżenie kosztów i zwiększenie zysków.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości odnoście jakości, skuteczności usługi czy jak pozyskać klienta w 2022 roku to zapraszam do kontaktu. Wszystko wytłumaczymy telefonicznie i dostosujemy się do Państwa uwag. Chętnie porozmawiamy o Państwa biznesach, gdyż jest to naszą pasją i powołaniem naszej Agencji marketingowej.

Inne realizacje

Zespół weselny

DJ GUITAR

Realizacja pozycjonowania muzycznego zespołu na wesele. Wykonane zostało pozycjonowanie SEO dla zwiększenia ilości wejść na stronę. Realizowany jest ciągły wzrost publikowanych treści na bloga oraz optymalizacji SEO. Realizacja jest planowana na okres 12 miesięcy. Celem jest określony na dzienną ilość wejść na stronę ponad 10 unikalnych użytkowników. Po zrealizowaniu ilości 10 wejść, planowane jest dalsze zwiększanie ilości w kolejnych rozbudowach serwisu dla pozyskania klientów w większych ilościach..

DJ NA WESELE

DJ NA WESELE – Łukasz Protaś

Euromat21

Inną stroną internetową jest https://euromat21.pl

Lubelskie maszyny rolnicze
Lubelskie maszyny rolnicze

 

Strona obejmuje wyszukiwanie elementów po kategoriach, tzw. filtrowanie. Dzięki tej metodzie, możemy znaleźć dokładnie taki produkt jaki szukamy.

Voltes
Crashcash

Usługa ubezpieczeniowa

Odszkodowania samochodowe
Odszkodowania samochodowe

Oto inna realizacja strony www z obiektami ruchowymi oraz przyciskami powodującymi akcje.

Hellhaim

Zespół muzyczny

Kolejną realizacją jest blog muzycznego zespołu helheim wraz z wpisami typu aktualności, zdjęciami, danymi technicznymi, historią, kontaktem itp.

Koncerty metalowe warszawa to popularna fraza do wyszukania tego muzycznego zespołu. Należało znaleźć niszę i uzyskać jak najwięcej wejść na stronę internetową.

https://hellhaim.pl/galeria

Heavy metalowy zespół 2021 Heavy metalowy zespół 2021

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.