...
Przejdź do treści

Oferta Kontakt Marketing

Reklama firmy w Google jest coraz bardziej powszechną reklamą wśród nowoczesnych i szybko rozwijających się firm! Znajdziecie tu Państwo informacje na temat ceny kampanii mailingowych, stron internetowych, e-marketingu, Google Maps, pozyskiwania kontaktów B2B i oferty indywidualnej.

Zapraszamy do zapoznania się z tak atrakcyjną ofertą!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

  • Naszym głównym celem jest POZYSKIWANIE KLIENTÓW dla mikroprzedsiębiorstw przez usługi e-marketingowe.
  • Wykonujemy reklamy dla przedsiębiorcy, żeby on nie marnował na nie czasu. Przedsiębiorca skupia się na swojej własnej pracy, a nie na sprawach w których ma małe doświadczenie czyli odciążamy przedsiębiorcę z działań reklamowych, tzw. Outsourcing.
  • Ideą firmy Kontakt Marketing jest wsparcie Państwa firmy w każdym aspekcie jej działań marketingowych. 
  • Gwarantujemy skuteczne zwiększenie zainteresowania Państwa produktem lub usługą.
  • W Kontakt Marketing jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, chętnie doradzimy i pomożemy w działaniu Państwa firmy również w kwestiach wizerunkowych, cenowych, reprezentacyjnych czy też optymalizacyjnych.
  • Oferujemy stały kontakt i wsparcie przez cały okres współpracy.

Nie warto przepłacać za każdą pojedynczą usługę marketingową.
My zrobimy to kompleksowo!

DLA KOGO?

Nasza reklama dla firm w Google dostosowana jest do możliwości finansowych Państwa firm. Skierowana jest głównie do mikroprzedsiębiorstw, zwłaszcza nowo powstałych lub takich, które jeszcze nie zdążyły zaistnieć w Internecie.

Istotną korzyścią proponowanych przez nas usług jest odciążenie Państwa od spraw informatyczno-marketingowych, po to, abyście mogli Państwo skupić się na swojej podstawowej działalności i kluczowych zadaniach swojej firmy. Im więcej przejmiemy Państwa obowiązków tym będziecie Państwo mieli więcej wolnego czasu na własne realizacjeIm więcej przejmiemy Państwa obowiązków w zakresie marketingu tym więcej będziecie Państwo mieli wolnego czasu na pozostałe realizacje.

Kontakt Marketing jest w stanie dostosować działania i wykorzystywane narzędzia do aktualnych potrzeb, ale także możliwości finansowych Państwa firmy.

Do wyboru 8 ofert współpracy:

1. KAMPANIE E-MAILOWE COLD MAILING DO BAZ B2B i B2C

Kampanie e-mailowe są jedne z najstarszych form reklamy internetowej, a jednak wciąż mają się bardzo dobrze zwłaszcza w sekcji B2B. Polegają one na wysłaniu dużej ilości ofert lub innych maili w krótkim czasie do dużej ilości adresatów. Dzięki nim możemy tanim kosztem sprawdzić zainteresowanie daną usługą lub produktem. 
Istnieje możliwość wysłania 5000 maili w ciągu doby. Wysyłamy maile do baz B2B i B2C. W razie nieposiadania przez klienta własnych baz, wykorzystamy własne lub sporządzimy indywidualnie na potrzeby klienta.

W przypadku, gdy klient posiada skonfigurowaną pocztę; sporządzoną i wyczyszczoną bazę; stworzoną gotową kreację, która jest poprawiona przez filtry antyspamowe koszt samej wysyłki wynosi 45 zł. Wszelkie prace przygotowawcze poza samą wysyłką przeliczane są do stawki godzinowej – 56,91 zł. Największa opłacalność mailingu jest przy jak większej ilości maili, gdyż każde kolejne 1000 maili to tylko 45 zł.

45 zł netto – wysyłka 1000 maili do sporządzonej bazy.
 56,91 zł netto – jedna roboczogodzina dodatkowych prac przygotowawczych przy mailingu.

2. POZYSKIWANIE KLIENTÓW – POZYCJONOWANIE SEO

Zawierana jest umowa abonamentowa na 12 miesięcy w której koszty miesięczne można zmieniać co miesiąc. Oferta zawiera całkowity marketing internetowy dla mikroprzedsiębiorstw. W skład marketingu wchodzą również konsultacje, odnajdywanie partnerów B2B dla firmy klienta, porady i sugestie poprawy pewnych działań w firmie itp. W czasie umowy tworzymy system marketingowy, który będzie z biegiem czasu kształtował się i umacniał. Sprawdzamy różne metody marketingu i skupiamy się na tym, który uzyskał najwięcej efektu dla konkretnej firmy. Pierwsze efekty w postaci nowych klientów widoczne średnio od 3 do 6 miesięcy. 

Cennik

Od 360 zł do 1650 zł netto miesięcznie.

3. STRONY WWW OPARTE NA SZABLONACH WORDPRESS

Strony szablonowe zyskują coraz większą popularność i przydatność tak jak strony internetowe tworzone na zamówienie przez firmy programistyczne. Dzięki rozwojowi technologii WordPress można uzyskać tanie i w pełni funkcjonalne strony internetowe już w zakresie około 2 tys. zł.

Cennik

Strona główna + 4 podstrony – 1029 zł netto
hosting z domeną i SSL – od 150 zł netto
wdrożenie RODO – od 200 zł netto
optymalizacja strony pod kątem SEO – od 500 zł netto

4. POZYSKIWANIE KONTAKTÓW B2B

Istnieje możliwość zdobywania klientów bez tworzenia całego marketingu. Możecie Państwo sami spróbować swoich sił w kontaktowaniu się z innymi kontrahentami B2B. My dostarczymy tylko listę kontaktów, a Państwo zrobicie już resztę.

Tworzymy na życzenie klienta bazę kontaktów B2B w której znajdziecie Państwo informacje na temat firm w Polsce. Lista ta zawiera informacje o nazwach, adresach, prowadzonych działalnościach, adresach stron internetowych, adresach email oraz numerach telefonicznych firm na określonym terenie.

Dane te są na bieżąco zbierane z ogólnodostępnych stron internetowych!

Wpisy są tworzone i dopasowywane do klienta ze względu na lokalizacje, wielkość firm, branże czy ich popularność. Sami Państwo decydujecie czy firmy mają być niszowe czy oblegane przez inne firmy.

Cennik

0,50 zł netto – pozyskanie jednego wpisu do listy z pełnymi informacjami o firmie.

Ponadto, istnieje możliwość uzyskania darmowej bazy kontaktów B2B podczas skorzystania z tradycyjnej kampanii mailingowej. Wtedy Baza Mailingowa jest za darmo czyli w cenie kampanii mailingowej!

 

 

5. USŁUGA GOOGLE MAPS

W ofercie występuje 3 rodzaje pakietów.

EKONOMICZNY zawiera wyłącznie wsparcie przy tworzeniu wizytówki Google Moja Firma wraz z uzupełnieniem treści.
STANDARD posiada to samo co ekonomiczny z dodatkową wysyłką 100 maili do potencjalnie zainteresowanych klientów danej firmy.
PREMIUM obejmuje to samo ze zwiększoną ilością wysłanych ofert w mailingu.

Cennik

PAKIET EKONOMICZNY: 568,54 zł netto

PAKIET STANDARD: 1706,75 zł netto

PAKIET PREMIUM: 2438,21 zł netto

6. OPTYMALIZACJA DLA WYSZUKIWAREK INTERNETOWYCH – DOPASOWANIE SŁÓW KLUCZOWYCH

Słowniczek pojęć:
 Słowo kluczowe / fraza kluczowa = tytuł każdej podstrony widoczny dla wyszukiwarek.
 
Najważniejsze do pozycjonowania jest uporządkowanie kodu na stronie dla dobrego wyświetlenia się w Google.

Istnieje możliwość zrobienia niezbędnych podstaw do pozycjonowania w postaci dopasowania fraz kluczowych do każdej podstrony. Frazy muszą być dopasowane do rodzaju działalności gospodarczej opisanej na stronie internetowej. Większość stron ma ten etap pominięty, a przez to strona nie daje żadnych efektów. 

Proponujemy szybkie i tanie poprawienie fraz kluczowych dla niezbędnego funkcjonowania każdej strony internetowej!

Cennik

600 zł netto – odnalezienie i dopasowanie 10 najlepiej pasujących faz na dane podstrony

 

7. SZKOLENIE W ZAKRESIE POZYCJOWANIA

Wiele osób chce na własną rękę zająć się pozycjonowaniem. Nie chce korzystać z usług firm zewnętrznych. Możemy wykonać takie szkolenie nawet telefonicznie lub na Skype czy innych komunikatorach i nauczyć działań wzmacniających pozycje stron w Google.
 
Cennik

 56,91 zł netto – jedna roboczogodzina (60 pełnych minut).

8. OFERTA INDYWIDUALNA

Jeśli potrzeby Państwa firmy nie mieszczą się w zakresie usług oferowanych w formie abonamentu i pakietów, zapraszamy do kontaktu z nami. Opracujemy indywidualnie dobraną ofertę marketingową, która będzie idealnie dopasowana do Państwa wymagań.

W ramach współpracy długofalowej możemy także zaoferować usprawnienie pewnych procesów panujących w Państwa biznesie.

Celem Kontakt Marketing jest dbanie o wspólne interesy i rozwijającą się markę oraz pilnowanie spraw związanych z jakością usługi.

Cennik

56,91 zł netto – jedna roboczogodzina (60 pełnych minut).

Zostanie przedstawiony raport w którym będzie napisane dokładnie w której godzinie co było robione wraz z linkami, żeby to sprawdzić!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.