Oferta Kontakt Marketing

Reklama firmy w Google jest coraz bardziej powszechną reklamą wśród nowoczesnych i szybko rozwijających się firm! Znajdziecie tu Państwo informacje na temat cennika stron internetowych, e-marketingu, Google Maps, pozyskiwania kontaktów B2B i oferty indywidualnej.

Zapraszamy do zapoznania się z tak atrakcyjną ofertą!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

  • Naszym głównym celem jest POZYSKIWANIE KLIENTÓW dla mikroprzedsiębiorstw przez usługi e-marketingowe.
  • Wykonujemy reklamy dla przedsiębiorcy, żeby on nie marnował na nie czasu. Przedsiębiorca skupia się na swojej własnej pracy, a nie na sprawach w których ma małe doświadczenie czyli odciążamy przedsiębiorcę z działań reklamowych, tzw. Outsourcing.
  • Ideą firmy Kontakt Marketing jest wsparcie Państwa firmy w każdym aspekcie jej działań marketingowych. 
  • Gwarantujemy skuteczne zwiększenie zainteresowania Państwa produktem lub usługą.
  • W Kontakt Marketing jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, chętnie doradzimy i pomożemy w działaniu Państwa firmy również w kwestiach wizerunkowych, cenowych, reprezentacyjnych czy też optymalizacyjnych.
  • Oferujemy stały kontakt i wsparcie przez cały okres współpracy.

Nie warto przepłacać za każdą pojedynczą usługę marketingową.
My zrobimy to kompleksowo!

DLA KOGO?

Nasza reklama dla firm w Google dostosowana jest do możliwości finansowych Państwa firm. Skierowana jest głównie do mikroprzedsiębiorstw, zwłaszcza nowo powstałych lub takich, które jeszcze nie zdążyły zaistnieć w Internecie.

Istotną korzyścią proponowanych przez nas usług jest odciążenie Państwa od spraw informatyczno-marketingowych, po to, abyście mogli Państwo skupić się na swojej podstawowej działalności i kluczowych zadaniach swojej firmy. Im więcej przejmiemy Państwa obowiązków tym będziecie Państwo mieli więcej wolnego czasu na własne realizacje. Im więcej przejmiemy Państwa obowiązków w zakresie marketingu tym więcej będziecie Państwo mieli wolnego czasu na pozostałe realizacje.

Kontakt Marketing jest w stanie dostosować działania i wykorzystywane narzędzia do aktualnych potrzeb, ale także możliwości finansowych Państwa firmy.

OFERTA WSPÓŁPRACY:

1. POZYSKIWANIE KLIENTÓW – POZYCJONOWANIE SEO

Zawierana jest umowa abonamentowa na 12 miesięcy w której koszty miesięczne można zmieniać co miesiąc. Oferta zawiera całkowity marketing internetowy dla mikroprzedsiębiorstw. W skład marketingu wchodzą również konsultacje, odnajdywanie partnerów B2B dla firmy klienta, porady i sugestie poprawy pewnych działań w firmie itp. W czasie umowy tworzymy system marketingowy, który będzie z biegiem czasu kształtował się i umacniał. Sprawdzamy różne metody marketingu i skupiamy się na tym, który uzyskał najwięcej efektu dla konkretnej firmy. Pierwsze efekty w postaci nowych klientów widoczne średnio od 3 do 6 miesięcy. 

Cennik

Od 360 zł do 1650 zł netto miesięcznie.

2. STRONY WWW OPARTE NA SZABLONACH WORDPRESS

Strony szablonowe zyskują coraz większą popularność i przydatność tak jak strony internetowe tworzone na zamówienie przez firmy programistyczne. Dzięki rozwojowi technologii WordPress można uzyskać tanie i w pełni funkcjonalne strony internetowe już w zakresie około 2 tys. zł.

Cennik

Strona główna + 4 podstrony – 1029 zł netto
hosting z domeną i SSL – od 150 zł netto
wdrożenie RODO – od 200 zł netto
optymalizacja strony pod kątem SEO – od 500 zł netto

3. USŁUGA GOOGLE MAPS

W ofercie występuje 3 rodzaje pakietów.

EKONOMICZNY zawiera wyłącznie wsparcie przy tworzeniu wizytówki Google Moja Firma wraz z uzupełnieniem treści.
STANDARD posiada to samo co ekonomiczny z dodatkową wysyłką 100 maili do potencjalnie zainteresowanych klientów danej firmy.
PREMIUM obejmuje to samo ze zwiększoną ilością wysłanych ofert w mailingu.

Cennik

PAKIET EKONOMICZNY: 568,54 zł netto

PAKIET STANDARD: 1706,75 zł netto

PAKIET PREMIUM: 2438,21 zł netto

4. POZYSKIWANIE KONTAKTÓW B2B

Istnieje możliwość zdobywania klientów bez tworzenia całego marketingu. Możecie Państwo sami spróbować swoich sił w kontaktowaniu się z innymi kontrahentami B2B. My dostarczymy tylko listę kontaktów, a Państwo zrobicie już resztę.

Tworzymy na życzenie klienta bazę kontaktów B2B w której znajdziecie Państwo informacje na temat firm w Polsce. Lista ta zawiera informacje o nazwach, adresach, prowadzonych działalnościach, adresach stron internetowych, adresach email oraz numerach telefonicznych firm na określonym terenie.

Dane te są na bieżąco zbierane z ogólnodostępnych stron internetowych!

Wpisy są tworzone i dopasowywane do klienta ze względu na lokalizacje, wielkość firm, branże czy ich popularność. Sami Państwo decydujecie czy firmy mają być niszowe czy oblegane przez inne firmy.

Cennik

0,50 zł netto – pozyskanie jednego wpisu do listy z pełnymi informacjami o firmie.

5. OFERTA INDYWIDUALNA

Jeśli potrzeby Państwa firmy nie mieszczą się w zakresie usług oferowanych w formie abonamentu i pakietów, zapraszamy do kontaktu z nami. Opracujemy indywidualnie dobraną ofertę marketingową, która będzie idealnie dopasowana do Państwa wymagań.

W ramach współpracy długofalowej możemy także zaoferować usprawnienie pewnych procesów panujących w Państwa biznesie.

Celem Kontakt Marketing jest dbanie o wspólne interesy i rozwijającą się markę oraz pilnowanie spraw związanych z jakością usługi.

Cennik

56,91 zł netto – jedna roboczogodzina (60 pełnych minut).

Zostanie przedstawiony raport w którym będzie napisane dokładnie w której godzinie co było robione wraz z linkami, żeby to sprawdzić!

6. JEDNORAZOWA OPTYMALIZACJA SEO – dopasowanie słów kluczowych

Słowniczek pojęć:
 Słowo kluczowe / fraza kluczowa = tytuł każdej podstrony widoczny dla wyszukiwarek.
 
Najważniejsze do pozycjonowania jest uporządkowanie kodu na stronie dla dobrego wyświetlenia się w Google.

Istnieje możliwość zrobienia niezbędnych podstaw do pozycjonowania w postaci dopasowania fraz kluczowych do każdej podstrony. Frazy muszą być dopasowane do rodzaju działalności gospodarczej opisanej na stronie internetowej. Większość stron ma ten etap pominięty, a przez to strona nie daje żadnych efektów. 

Proponujemy szybkie i tanie poprawienie fraz kluczowych dla niezbędnego funkcjonowania każdej strony internetowej!

Cennik

600 zł netto – odnalezienie i dopasowanie 10 najlepiej pasujących faz na dane podstrony

 

7. SZKOLENIE W ZAKRESIE POZYCJOWANIA

Wiele osób chce na własną rękę zająć się pozycjonowaniem. Nie chce korzystać z usług firm zewnętrznych. Możemy wykonać takie szkolenie nawet telefonicznie lub na Skype czy innych komunikatorach i nauczyć działań wzmacniających pozycje stron w Google.
 
Cennik

 56,91 zł netto – jedna roboczogodzina (60 pełnych minut).

Wycena

Wszelkie koszty utrzymywania serwerów, kont, reklam czy pozycjonowania są po naszej stronie, dlatego koszty reklamy są na każdą kieszeń. Państwo płacą jedynie za ogólny koszt abonamentowy. Ceny można sprawdzić tutaj Koszt Marketingu.

Firma współpracująca zobowiązuje się jedynie do ustalonych wcześniej stawek, dlatego nie będzie zaskoczenia, że cena nagle wzrosła. Cena jest ustalona na każdy miesiąc bez żadnych niespodzianek.

Zakończenie współpracy:

Brak przedłużenia współpracy jest równoważne z usunięciem wszelkich informacji w Internecie na życzenie firmy, bądź pozostawienie tych stron bez aktualizacji, aż do wygaśnięcia domen lub ewentualnego przywrócenia przy dalszej współpracy. Przy rozwiązaniu umowy zachowuję pełną etykę dla firm z którymi pracowaliśmy – brak działań szkodliwych dla tych firm. Pozostawione domeny używamy wtedy dla własnych potrzeb lub oferujemy możliwość odsprzedania tej domeny firmie, która zrezygnowała z naszych usług.

Po zakończeniu współpracy w przypadku gdy domena jest pod własnością naszego klienta (tj. domena nie jest przeze nas wykupiona oraz nie my tworzyliśmy stronę internetową z tą domeną) następuje oddanie wszelkich dostępów dla klienta. Kasujemy wszelkie znane nam hasła i dostępy, by nie było możliwości przypadkowego wejścia. Od tej pory nie bierzemy udziału w dalszych działaniach na tej stronie internetowej.